Вердикт Костюку: Кендзьора після свого повернення в Динамо оцінив головного тренера киян
Польський захисник Динамо Томаш Кендзьора зробив відверту заяву про головного тренера киян Ігоря Костюка.
Польський захисник Динамо Томаш Кендзьора, який нещодавно повернувся в столичну команду, в інтерв’ю клубній пресслужбі висловився щодо головного тренера біло-синіх Ігоря Костюка. Гравець схвально відгукнувся про свого нового наставника.
«Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції».
- Томаш вже грав за Динамо з 2017 по 2022 рр. (198 матчів, сім голів, 20 результативних передач). Потім він перейшов до грецького ПАОКа.
- Динамо офіційно розпочне новий сезон матчами першого раунду відбору Ліги Європи проти румунської Університаті Клуж, які відбудуться дев’ятого і 16 липня.