Турану не потрібні: Шахтар планує відправити двох українських гравців у знаменитий клуб
Одеський Чорноморець вже працює над підсиленням свого складу після повернення в УПЛ і підсилиться двома молодими гравцями донецького Шахтаря.
Захисник Мар'ян Фарина і нападник Олег Пушкарьов, які належать донецькому Шахтарю, невдовзі можуть стати гравцями одеського Чорноморця. Про це повідомляє «ТаТоТаке».
22-річні футболісти у сезоні 2025/26 виступали на правах оренди за Кудрівки, але голів не забивали.
На рахунку Мар'яна Фарини 15 матчів за команду з Чернігівщини у всіх турнірах, тоді як Олег Пушкарьов відіграв 13 поєдинків і відзначився результативною передачею.
Раніше протягом своєї кар'єри захисник також встиг пограти за Металіст 1925 (нині – ФК Харків), а нападник перебував в Інгульці.
- Чорноморець в міжсезоння вже встиг підсилитися двома відомими футболістами, що грають на лівому флангу захисту.
- Разом з тим, «моряки» оголосили про відхід одразу восьми гравців.
- Одесити напряму повернувся до УПЛ, посівши друге місце у Першій лізі і набравши 65 очок у 30 турах.