Три гравці Динамо одружилися: реакція Костюка на весільну лихоманку в його команді
Головний тренер Динамо Ігор Костюк в інтерв’ю клубній пресслужбі відреагував на укладення шлюбів трьома його гравцями: нападником Матвієм Пономаренком, хавбеком Володимиром Бражком та вінгером Назаром Волошиним.
«У команді відбулися важливі події – троє наших гравців одружилися. Матвій Пономаренко зробив це наприкінці сезону, а Назар Волошин і Володимир Бражко – під час відпустки. Вважаю, вони зробили дуже важливий крок у житті. Це про дорослішання, про новий рівень відповідальності».
Наставник столичної команди, який знає цих гравців ще майже з підліткового віку з часів роботи в юнацькому колективі киян, відзначив дорослішання футболістів.
«Тепер хлопці відповідають не лише за себе, а й за свої родини. Для мене, як для наставника, а в певному сенсі і як для батька, адже працюю з ними ще з 16-17 років, це дуже суттєвий показник їхнього становлення як особистостей».
Костюк не вважає, що це заважатиме вищезазначеним виконавцями в їхній безпосередній роботі, а швидше даватиме позитивний заряд.
«Вірю, що цей новий етап у житті надихне їх, додасть мотивації та допоможе ще відповідальніше ставитися до своєї справи – як на футбольному полі, так і поза ним».
- Динамо стартує у новому сезоні матчами першого раунду відбору Ліги Європи проти Університаті Клуж.
- Матч пройдуть 9 і 16 липня.