«Будемо відштовхуватися від тактики на конкретний матч»: Костюк розповів, навіщо Лонвейк Динамо
Керманич Динамо Ігор Костюк поспілкувався з прес-службою «біло-синіх», зокрема, розповівши, навіщо столичний клуб повернув з оренди хавбека Джастіна Лонвейка:
«Мені подобається профайл Джастіна. Стосовно позиції, будемо відштовхуватися від тактики на конкретний матч. Добре що в нього є такий досвід. Все буде залежати від нього, наскільки він готовий сприймати та виконувати наші вимоги».
26-річний Лонвейк перейшов до Динамо у вересні 2022 року з данського Віборгу за 1,5 мільйона євро, підписавши п’ятирічний контракт, але вже через один сезон відпросився в оренду, поскаржившись на війну.
Останні три сезони Джастін провів у Андерлехті, Фортуні та Віборгу. Минулого сезону зіграв за Фортуну 17 матчів, у яких забив п’ять голів.
У 2024 році Лонвейк прийняв громадянство Суринаму, щоб грати за національному команду цієї країни (13 матчів, три голи).
Нагадаємо, що на Динамо вже 9 липня у Любліні чекає перший матч стартового раунду кваліфікації Ліги Європи проти румунської Університаті. Гра-відповідь відбудеться рівно за тиждень.
- «У кожного з цих гравців різні терміни відновлення»: Костюк – про кадрові проблеми Динамо.
- «Можливо, були варіанти, які на папері виглядали простішими»: Костюк – про суперника Динамо в Лізі Європи.
- Епіцентр презентував другого літнього новачка: команду Нагорняка підсилив албанський захисник.
- Харків готує трансфер лідера Кривбасу: уже сьогодні на легіонера чекає медичний огляд та підписання контракту.