Відбувся матч УПЛ між Колосом і Шахтарем: долю поєдинку вирішив один автогол

88
Гравці Колоса та Шахтаря. Фото: ФК Колос
У п’ятницю, 18 жовтня, Колос вдома програв Шахтарю (0:1) у рамках десятого туру чемпіонату України. «Гірники» перемогли завдяки автоголу Іліра Краснічі.

Донецький Шахтар обіграв ковалівський Колос (1:0) в десятому турі УПЛ.

🔥Відео вирішального голу матчу🔥

Господарі, очікувано, діяли першим номером, а гості робили акцент на оборону та швидкі атаки.

Варто зазначити, що в першій половині зустрічі гострішими були саме підопічні Олександра Поздєєва. Спочатку із забійної позиції у ворота не влучив Джованні Болівар, а потім Дмитро Різник зробив сейв після удару головою Іліра Краснічі в результаті подачі від кутового.

Однак в другому таймі, як тільки Шахтар отримав вільний простір, одразу зумів вийти вперед. На 59-й хвилині Олександр Зубков протягнув м’яч та виконав поперечну передачу, а Краснічі, у спробі перервати пас, зрізав снаряд у власні ворота.

Цей гол і став вирішальним у даному досить рівному протистоянні.

Футбол. УПЛ. Ковалівка. Стадіон «Колос». Десятий тур

Колос – Шахтар – 0:1

Гол: Краснічі, 59 (аг)

• Шахтар перебуває на четвертому місці в таблиці УПЛ, набравши 19 очок у дев’яти матчах. В наступному турі, 27 жовтня, підопічні Маріно Пушича на виїзді зіграють із Динамо;
  • Колос йде 13-м, набравши вісім балів за десять ігор. 25 жовтня команда в гостях протистоятиме Поліссю.