Збірна України зіграла з Грузією у Лізі націй: турнірна таблиця після перемоги з вирішальним голом Мудрика

17008
8 голосів
Гравці збірної України святкують гол Мудрика. Фото: УАФ
У п’ятницю, 11 жовтня, національна збірна України з футболу в домашньому матчі обіграла команду Грузії (1:0) у рамках третього туру Ліги націй. Перемогу синьо-жовтим приніс гол Михайла Мудрика.

Збірна України здолала Грузію (1:0) в третьому турі Ліги націй.

🔥Відео вирішального голу Мудрика🔥

В дебюті першого тайму матч було призупинено через проблеми зі світлом, які, на щастя, через декілька хвилин все ж вдалося виправити.

Переможний гол було забито на 35-й хвилині матчу. Георгій Судаков вступив у контрпресинг та виграв м’яч для Михайла Мудрика, який втік від трьох суперників та ударом з-за меж штрафного майданчика вразив ближній кут воріт грузинів.

Поєдинок проходив під контролем підопічних Сергія Реброва, і вони фактично нічого не дали створити біля своїх воріт супернику.

В другому таймі Мудрик міг оформлювати дубль, коли вдало зіграв на підборі та пробивав по цілі, однак чудовий сейв виконав Георгій Мамардашвілі.

Футбол. Ліга націй. Арена «Stadion Poznan» (Познань, Польща). Група В1. Третій тур

Україна – Грузія – 1:0

Гол: Мудрик, 35