Перестрілка з рахунком 4:3: в Першій лізі відбувся божевільний матч з двома пенальті

774
Лого ПФЛ. Віжуал: ПФЛ
У суботу, 5 жовтня, в рамках десятого туру Першої ліги відбувся топматч між ЮКСА та Кудрівкою, в якому останні здобули перемогу із рахунком 4:3.

Кудрівка у фантастичному матчі обіграла ЮКСА (4:3) в гостьовому матчі десятого туру групи В Першої ліги.

Кудрівка шокувала фаворита, двічі забивши до середини першого тайму силами Андрія Сторчоуса і Дмитра Коркішка.

На 26-й хвилині ЮКСА відповіла голом Максима Казакова після подачі із кутового.

Здавалося б, господарі отримали імпульс для камбеку, однак одразу ж привезли на свої ворота пенальті, який на 30-й хвилині реалізував Коркішко.

З усім тим гравці ЮКСА зуміли додати в другому таймі та відігратися. На 54-й хвилині відзначився «джокер» Дмитра Чирикала Олег Синьогуб, а на 64-й хвилині з пенальті забив Вава.

Однак останнє слово в цьому матчі залишилося за Кудрівкою, якій перемогу власним голом на 74-й хвилині приніс Артем Лєгостаєв, вийшовши на заміну лише за п’ять хвилин до свого вирішального удару.

Футбол. Перша Ліга. Група В. Десятий тур

ЮКСА – Кудрівка – 3:4

Голи: Казаков, 26, Синьогуб, 54, Вава, 64 (пен.) – Сторчоус, 7, Коркішко, 18, 30 (пен.), Лєгостаєв, 74

• ЮКСА посідає друге місце в турнірній таблиці групи В, маючи 17 очок в активі після дев’яти проведених матчів. В наступному турі 9 жовтня команда на виїзді протистоятиме СК Полтаві;
  • Кудрівка йде третьою, набравши 13 балів у дев’яти зустрічах. 10 жовтня колектив на виїзді протистоятиме Діназу.