Ворскла і Рух зіграли майже весь матч УПЛ в нерівних умовах: одна з команд не скористалася перевагою

2020
8 голосів
Гравці Ворскли та Руха. Фото: ФК Ворскла
У неділю, 15 вересня, Ворскла на своєму полі поділила очки з Рухом (0:0) у матчі шостого туру чемпіонату України. Господарі понад тайм грали у меншості.

Ворскла та Рух не виявили сильнішого (0:0) у рамках шостого туру УПЛ.

В першому таймі свою команду підвів досвідчений хавбек Олександр Скляр, який на 38-й хвилині був вилучений з поля після другого попередження за ігровий фол (перше попередження отримав за п’ять хвилин до цього за розмови з арбітром).

Рух і в рівних складах грав першим номером, а в більшості почав суттєво домінувати на м’ячі. Ворскла, очікувано, повністю перейшла на контратаки.

Варто зазначити, що жахливий стан газону в Полтаві нівелював перевагу гостей у техніці та навіть в кількості гравців.

В матчі, де на двох команди завдали п'ять ударів в отвір воріт суперника, Ворскла все ж зуміла вистояти та здобути один заліковий бал для свого головного тренера Сергія Долганського, який сьогодні святкував 50-річний ювілей.

Футбол. УПЛ. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Шостий тур

Ворскла – Рух – 0:0

Вилучення: Скляр, 38

• Ворскла посідає восьме місце в таблиці УПЛ, маючи вісім набраних очок після п’яти матчів. 18 вересня команда в гостях зіграє із Динамо перенесений поєдинок четвертого туру;
  • Рух йде третім, набравши десять очок у п’яти іграх. 21 вересня львів’яни протистоятимуть Динамо на виїзді.