Турнірна таблиця УПЛ не буде повноцінною до 2025 року: джерело розкрило долю проблемного матчу Кривбас–Шахтар

1794
Гравці Кривбасу та Шахтаря. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Перерваний через повітряну тривогу матч п’ятого туру чемпіонату України Кривбас – Шахтар з великою долею ймовірності дограватимуть вже у 2025 році.

Перерваний через повітряну тривогу поєдинок УПЛ між Кривбасом та Шахтарем майже напевно буде дограно навесні 2025 року.

Як повідомляє телеграм-канал «ТаТоТаке», представник Шахтаря під час екстреного голосування був за те, щоб чекати до останнього і догравати матч одразу. Однак тривога у Кривому Розі була скасована о 22:12, а наступна почалася о 22:25.

Таким чином, у зв'язку зі щільним графіком виступів Шахтаря в Лізі чемпіонів, а також вікнами УЄФА і ФІФА для матчів збірних, знайти вільну дату для догравання восени практично неможливо.

• Зазначимо, що матч Кривбас – Шахтар розпочали грати у неділю, 1 вересня, о 18:00 за Києвом. На 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь гостей зустріч призупинили;
  • «Гірники», які зіграли чотири матчі, розташовуються на дев’ятому місці у таблиці УПЛ, маючи шість очок. Підопічні Юрія Вернидуба йдуть восьмими – сім очок після такої ж кількості ігор.