Четверта перемога поспіль: лідер УПЛ продовжив свою феєричну серію і закріпився на вершині

5706
7 голосів
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
У суботу, 31 серпня, Олександрія вдома обіграла Колос (2:1) у рамках п’ятого туру чемпіонату України. Команда Руслана Ротаня поки йде дистанцією із максимумом набраних очок.

Олександрія здолала Колос (2:1) у п’ятому турі УПЛ.

Відео голів

Перший гол було забито на 15-й хвилині матчу. Після подачі з кутового від Артема Шулянського м’яч долетів до Кирила Ковальця, який першим дотиком прийняв снаряд, а другим переправив його у ворота.

На 74-й хвилині результативно спрацював джокер господарів Джевані, який лише за 11 хвилин до цього вийшов на заміну замість автора першого голу Шулянського. Колос дуже швидко відповів голом Артема Гусола, однак на більше гостей не вистачило.

Футбол. УПЛ. Олександрія. КСК «Ніка». П’ятий тур

Олександрія – Колос – 2:1

Голи: Ковалець, 15, Джевані, 74 – Гусол, 76

• Олександрія посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 12 очок після чотирьох проведених матчів і гру в запасі. В наступному турі після міжнародної паузи команда Руслана Ротаня гостюватиме в Оболоні;
  • Колос знаходиться на 15-й позиції із двома балами після п'яти ігор. Далі на них очікує гостьова зустріч з ЛНЗ.