Ротань тріумфально повернувся з Олімпіади-2024 в УПЛ: Олександрія зіграла перший матч сезону

119
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
У понеділок, 12 серпня, Олександрія в гостях обіграла ЛНЗ (2:0) у рамках другого туру чемпіонату України. Результат матчу був вирішений в другому таймі.

Олександрія здолала ЛНЗ (2:0) у другому турі УПЛ.

🔥Відео голів🔥

Перший тайм пройшов з мінливою перевагою то однієї, то іншої команди, а в другому Олександрія все ж зуміла забити гол. На 58-й хвилині після розіграшу кутового подачу від Микити Кравченка влучним ударом головою замкнув Кирило Ковалець.

На 73-й хвилині гості подвоїли власну перевагу завдяки голу Безерри. Бразильця запустили в прорив, той увірвався до штрафного майданчика суперника й рикошетом від оборонця переправив м'яч у ворота.

Футбол. УПЛ. Центральний стадіон (Черкаси). Другий тур

ЛНЗ – Олександрія – 0:2

Гол: Ковалець, 58, Безерра, 73

• Олександрія посідає четверте місце в турнірній таблиці, маючи три очки в активі (команда Руслана Ротаня пропускала перший тур через участь деяких своїх гравців на Олімпіаді-2024). У наступному матчі 17 серпня Олександрія на виїзді протистоятиме Зорі;
  • ЛНЗ посідає дев’яту сходинку, набравши три бали. 18 серпня команда вдома прийматиме Рух;
  • Нагадаємо, що олімпійська збірна України в липні під керівництвом Ротаня брала участь в турнірі Ігор-2024, де не зуміла вийти з групи.