Рятівний гол на 94 хвилині і драма в серії пенальті: Металіст 1925 і Лівий Берег зіграли трилер за місце в УПЛ

522
Гравці Металіста 1925 та Лівого Берега. Фото: Металіст 1925
У п’ятницю, 26 липня, відбувся півфінальний матч «Турніру чотирьох» за право виступати в УПЛ у сезоні 2024/25, в якому Лівий Берег обіграв Металіст 1925 (1:1, пен. 5:4).

Лівий Берег здолав Металіст 1925 (1:1, пен. 5:4) у півфіналі «Турніру чотирьох» за право грати в УПЛ у наступній кампанії.

Перший тайм пройшов під акомпанемент тотальної домінації харків’ян на полі з якої вони, на диво, не зуміли витиснути жодного забитого голу.

Після короткого розіграшу штрафного ударом у поперечину влучив Арі Моура. Потім той таки Мура пробивав по воротах Максима Механіва – той відбив, а потім ще й парирував добивання від Овусу Фрімпонга. Свій момент мав Андрій Борячук – м’яч намертво взяв Механів.

Така жахлива нереалізація залишила в грі киян, які наприкінці першого тайму скористалися фактично своїм єдиним моментом. Микола Когут промчав по флангу й виконав простріл на дальню штангу, який замкнув Владислав Войцеховський.

⚽️Відео голів⚽️

Увесь другий тайм «лелеки» масовано оборонялися біля власних воріт, вибігаючи у нечисленні атаки. Металіст 1925, попри тиск та заміни, довго не міг пробити цю стіну.

На 90+4-й хвилині після простого закидання вперед від Олега Мозіля оборонці господарів не розібралися між собою, чим скористався Василь Кравець, який впритул розстріляв ворота й перевів зустріч у серію післяматчевих пенальті.

У серії пенальті з рахунком 5:4 сильнішим виявився Лівий Берег. Бразильський легіонер Металіста 1925 Арі Моура схибив при вирішальному ударі.