На другий тайм можна було не виходити: Шахтар зіграв проти команди Англійської Прем’єр-ліги

45217
17 голосів
Гравці Шахтаря, фото: ФК Шахтар (Донецьк)
У суботу, 20 липня, донецький Шахтар поступився англійському Іпсвічу (0:1) у спарингу в австрійському місті Філлах на стадіоні Sportzentrum Landskron. Результат поєдинку був вирішений у першому таймі.

Шахтар поступився новачку АПЛ Іпсвічу (0:1) у товариському матчі в австрійському місті Філлах. Єдиний гол у поєдинку було забито на 29-й хвилині матчу.

Вінісіус Тобіас припустився жахливої помилки перед власними воротами, коли виконував поперечну передачу. Валерій Бондар намагався врятувати ситуацію та вступив у відбір, однак м’яч відскочив до Сема Морсі, який влучним ударом вразив кут воріт «гірників».

За останню третину першого тайму та усі наступні 45 хвилин Шахтар так і не зумів відігратися.