Когут – про можливе знищення Дніпра-1: «Історія рано чи пізно повторюється і ось вона повторилася»

Аватар Ігор Лисенко Ігор Лисенко
2618
4 голоси
Когут – про можливе знищення Дніпра-1: «Історія рано чи пізно повторюється і ось вона повторилася»
Ігор Когут. Фото: Дніпро-1
Рекордсмен Дніпра-1 за кількістю зіграних матчів – Ігор Когут – відверто висловився про долю клубу у розмові з сайтом Sport-express.ua.

У місті Дніпро, де футбол має довгу історію, клуб Дніпро-1 зіткнувся із серйозними викликами. Ситуація в команді загострюється: відсутність ясності щодо майбутнього клубу та розпродаж гравців викликає занепокоєння серед фанатів. 

Ще діючий гравець команди, півзахисник Ігор Когут, в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua розповів своє бачення поточного стану справ в СК Дніпро-1 та поділився власними планами.

«Ми ще не маємо ніякої конкретики щодо майбутнього»

– Багато хто занепокоєний тим, що зараз відбувається в СК Дніпро-1. Це вже другий клуб у місті, який відверто розвалюють. Можете прокоментувати цю ситуацію, як це все виглядає зсередини?

– Знаєте, історія рано чи пізно повторюється, і ось вона повторилася. Ми ще не маємо ніякої конкретики, треба трохи почекати. 

– Наскільки відомо, то фігурує дата 1 липня, нібито саме цього дня має вирішитися доля команди та початися збори. Така ж інформація і в гравців?

– Команда має вийти на збори саме 1 липня. Але, якщо говорити про рішення щодо майбутнього клубу, то це ще залишається великим питанням. Ми всі сподіваємося на позитивний розвиток, але поки що мусимо чекати на рішення керівництва.

«Я ж не буду закінчувати з футболом, якщо Дніпро-1 зникне»

– Команда повертається з відпустки іншим складом, багато хто вже покинув Дніпро-1. Якщо так дивитися, то особливо і грати не буде кому в тих самим єврокубках.

– Ну, так, це правда. Ситуація така, що багатьох вже продали, і зараз усе знаходиться у підвішеному стані.

– З’явилися новини, що ви розглядаєте варіанти продовження своєї кар’єри в інших клубах, зокрема Металісті 1925 та Чорноморці. Наскільки це відповідає дійсності?

– Будь-який футболіст у команді розглядає варіанти, тому що абсолютно незрозуміло, що відбувається. Я ж не буду закінчувати з футболом, якщо Дніпро-1 зникне, тому не можна відкидати жоден із варіантів, я все розглядаю. Але першочергово для мене дочекатися рішення стосовно Дніпра-1 та його долі, а далі вже думати.