«‎Їх переклинило»: екстренер Таврії висловився про окупацію Криму, звинувативши Тягнибока

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
445
1 голос
«‎Їх переклинило»: екстренер Таврії висловився про окупацію Криму, звинувативши Тягнибока
Сергій Пучков. Фото: Google
Колишній головний тренер сімферопольської Таврії та ФК Севастополь Сергій Пучков поділився спогадами про анексію Криму у 2014-му році російськими військами.

Сергій Пучков з 2005-го по 2013 роки працював та жив у Криму, де посідав посаду головного тренера сімферопольської Таврії та ФК Севастополь, а тому був свідком незаконної анексії Росією українського півострова Крим.

Фахівець зізнався, що пропаганда рф гарно працювала у ті часи та зуміла переконати багатьох у Криму, що українські націоналісти становлять серйозну загрозу.

«Під час Революції гідності, на жаль, в Криму добре спрацювала російська пропаганда, на руку якої зіграли і заяви від партії «Свобода». Принаймі, тоді російські пропагандисти в усю цитували Тягнибока з його «Ми приїдемо до Криму та дамо жару».

Цілком можливо, що вони просто перекрутили його слова. Але в Севастополі це прийняли за чисту монету та образились. Їх переклинило», –  розповів Пучков у коментарі порталу Чемпіон.

  • Пучков, кірм Таврії та ФК Севастополь, тренував українські Миколаїв, Черкаси, Кристал (Херсон), Славутич (Черкаси), Металург із Запоріжжя та Гірник-Спорт (Горішні Плавні).
  • За кордоном український фахівець очолював вірменський Гандзасар.