Олександр Піхальонок – про своє майбутнє: «Який сенс їхати в іноземний середняк?»

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
2808
8 голосів
Олександр Піхальонок – про своє майбутнє: «Який сенс їхати в іноземний середняк?»
Олександр Піхальонок. Колаж: Спорт-Експрес
Сезон для Дніпра-1 був неоднозначним. Команда вийшла в єврокубки, але не змогла поборотися за чемпіонство. Її лідер Олександр Піхальонок в інтерв'ю сайту Sport-express.ua розповів про свої враження від сезону та плани на майбутнє.

Автор: Ігор ЛИСЕНКО

Піхальонок є одним з лідерів Дніпра-1 протягом декількох останніх сезонів. Саме перебуваючи у стані дніпровців, він отримав перший виклик до національної збірної України. Але історія Олександра у Дніпрі наближається до свого логічного завершення, адже контракт спливає вже за рік, а клуб переживає фінансові складнощі. 

  • Які потенційні варіанти продовження кар’єри варіанти Піхальонок розглядатиме в 2024 році? 
  • Як сприйняв втрату медалей і чутки про непросту ситуацію в Дніпрі-1?
  • Чому пропустив чимало матчів у сезоні 2023/24?
  • Що в клубі сказали гравцям про майбутнє СК Дніпро-1? 

Про це все – в ексклюзивному інтерв’ю сайту Олександра Піхальонка сайту Sport-express.ua.

«Поновлення чемпіонату ми розпочали невдало»

 — Сезон, що минув, був неоднозначним для Дніпра-1. З одного боку, команда знову вийшла в єврокубки, але з іншого – могли поборотися за більше. Які висновки можна зробити?

 — З початку сезону в команді відбулося багато змін, включаючи зміну тренера. Потім була серія перемог, але поновлення чемпіонату ми розпочали, м'яко кажучи, невдало. Так, ми могли бути у трійці, намагалися отримати медалі, але у підсумку – лише четверте місце. 

Трохи засмучені, але, може, воно так і треба було. Однозначно не можу сказати, вдалий сезон чи ні.

— Чому Дніпру-1 не вдалося залишитися у ранзі претендента на чемпіонство? Вплинув «фактор Довбика» чи щось інше?

— Багато факторів, не тільки «фактор Довбика». Але питання більше до керівників клубу, чому не вдалося утримати рівень.

— Особисто для вас цей сезон був досить складним. У першій половині ви були лідером, потім – прикра травма. До речі, як ваше самопочуття зараз?

 — Матч із Чорноморцем я пропускав через температуру, вона у мене і зараз підвищена. Мене підкосила травма, бо коли приїхав зі збірної, був у дуже гарній формі. Матч з Колосом це показав, а потім отримав травму та вибув на тривалий термін.

«Керівники сказали, що Дніпро-1 залишається»

 — Що далі особисто для вас?

 — Розглядаю варіанти. Українські та закордонні клуби. Не обов’язково закордонний клуб, бо якщо це буде умовний середняк і мені там не сподобається, який сенс їхати, якщо матиму в Україні цікаву пропозицію? Можу і тут залишитися. Будемо дивитися, коли вже якась конкретика буде.

— Це взаємовигідна історія? І клуб заробить, і ви не проти піти? 

— Так, все вірно. 

— Ніяких образ немає?

— Ніяких образ немає.

— Олександре, як загалом оціните період, проведений у Дніпрі-1?

— Дуже цікавий період, і я вдячний цьому клубу, бо з нього почав у збірну їздити. Бували різні ситуації: й йшли на останньому місці, й боролися за чемпіонство. Не знаю, як буде далі. Може, й залишусь, бо в мене ще рік контракту, будемо дивитися в наступне трансферне вікно, як у підсумку вийде.

— Сезон закінчився, що буде далі з командою?

— Керівники сказали, що все буде добре, команда залишається. Будемо готуватися до єврокубків.

— Вчора з’явилася інформація стосовно вашого можливого переходу в Шахтар. 

— Усі питання щодо мого майбутнього адресуйте до мого агента, він цим займається. Конкретно я не можу ні заперечити, ні підтвердити цю інформацію.

До речі! 

В ексклюзивному коментарі сайту Sport-express.ua комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман відверто висловився щодо можливого трансферу Піхальонка:

— Ми продаємо декілька гравців, у яких спливає термін дії контрактів. Серед усього іншого, маємо ґрунтовні розмови і стосовно Піхальонка. [Стосовно можливого переходу Олександра в Жирону] я особисто ніколи такого не чув, єдине, що бачив такі новини у пресі.