Шахтар обіграв Динамо і достроково став чемпіоном України сезону 2023/24: Шовковський зазнав першої поразки

395
Гравці Шахтаря. Фото: Шахтар
У суботу, 11 травня, донецький Шахтар у матчі 28-го туру чемпіонату України у Львові приймав київське Динамо. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.
  • У першому колі донецька команда обіграла киян з рахунком 1:0.
  • Микола Матвієнко провів 200-й поєдинок за «гірників‎» у всіх турнірах.
  • Олександр Шовковський вперше програв на посаді головного тренера Динамо.

Шахтар активніше діяв у перші половині гри, що з часом дало результат. На 29-й хвилині зустрічі подачу Кевіна з лівого флангу штрафного від лицьової Сікан замикав зльоту на дальній, але влучив у руку Вівчаренка. Арбітр подивився повтор за допомогою ВАР та призначив пенальті. Судаков переграв Бущана ударом з позначки та вивів Шахтар вперед.

▶️ Відео голу Георгія Судакова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі на полі з’явився Андрій Ярмоленко, а кияни заграли значно активніше за господарів, але хоча б зрівняти рахунок не змогли.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Шахтаря над Динамо, а це означає, що команда Маріно Пушича достроково стала чемпіоном УПЛ.

УПЛ, 28-й тур

Шахтар – Динамо – 1:0

Голи: Судаков, 33 (пен)

• Шахтар набрав 70 залікових балів та вже не опуститься нижче першого місця. У Динамо друга позиція у турнірній таблиці УПЛ та 63 очка.
  • Свій наступний матч Шахтар проведе 15 травня в рамках фіналу Кубка України проти Ворскли.
  • В УПЛ донеччани зіграють 19 травня проти Дніпра-1. Динамо того ж дня поміряється силами з Кривбасом.