Шахтар переграв Зорю у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ: команда Пушича вирвала перемогу у більшості

148
Данило Сікан, фото: Шахтар
У четвер, 18 квітня, відбувся перенесений матч 10-го туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрілися луганська Зоря та донецький Шахтар.

Шахтар та Зоря зіграли перенесений матч 10-го туру УПЛ.

На 30-й хвилині поєдинку рахунок у зустрічі був відкритий нападником «гірників» Данилом Сіканом. 23-річний футболіст головою замкнув навіс Іраклі Азарова, після чого врізався у штангу воріт суперника. На поле довелося викликати лікарів, проте Сікан зміг продовжити гру.

На початку другого тайму захисник Зорі Джордан отримав другу жовту картку та залишив свою команду у меншості.

На 73-й хвилині Зоря зуміла зрівняти рахунок. Ігор Кирюханцев реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Шахтаря Дмитром Різником.

Проте Шахтар у більшості все ж зумів вирвати перемогу. На 86-й хвилині команда Маріно Пушича розіграла комбінацію, яку завершив Артем Бондаренко з передачі Ласіни Траоре.

На 90+1-й хвилині Невертон встановив фінальний результат, бразильцю також асистував Траоре.

Подивитися голи можна в нашому телеграм-каналі.

УПЛ. 10-й тур.

Зоря – Шахтар – 1:3

Гол: Кирюханцев, 73 – Сікан, 30, Бондаренко, 86, Невертон, 90+1.

• Шахтар посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 55 балів та одну гру в запасі.
  • Зоря наразі займає 10-те місце, набравши 26 очок.
  • Шахтар та Зоря знову зустрінуться вже у наступному матчі 22 квітня у рамках 25-го туру УПЛ. Гра розпочнеться о 18:00.