Скрипник «вкрав» перемогу у Максимова на останніх секундах: Дніпро-1 і Металіст 1925 закрили 24 тур УПЛ

549
Віктор Скрипник. Фото: ФК Металіст 1925
У понеділок, 15 квітня, Дніпро-1 на виїзді не зумів обіграти Металіст 1925 (1:1) у рамках 24-го туру чемпіонату України. Харків'яни врятувалися у компенсований час.

Дніпро-1 не зміг здолати Металіст 1925 (1:1) у 24-му турі УПЛ.

Перший гол у матчі на 19-й хвилині провів Олексій Гуцуляк. Вінгер отримав передачу в глибину від Едуарда Сарапія, майстерно розібрався з обороною харків’ян та красиво перекинув воротаря.

Врятувався Металіст 1925 лише на 90+4-й хвилині завдяки голу центрального захисника Максима Імерекова, який під'єднався до атаки.

УПЛ. 24-й тур. 15 квітня. 18:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»

Металіст 1925 – Дніпро-1 – 1:1

Гол: Імереков, 90+4 – Гуцуляк, 19