Сидорчук вийшов на поле вперше за цілий місяць: чи допоміг українець Вестерло у грі з Мехеленом

430
Сергій Сидорчук, фото: Вестерло
У третьому турі етапу чемпіонату Бельгії за місце у Лізі конференцій Мехелен вдома переміг Вестерло – 3:2.

Вестерло Сергія Сидорчука програв на виїзді Мехелену.

Сидорчук вийшов на заміну на 61-й хвилині матчу – це його перша поява на полі за останні три матчі. У одному з матчів він був дискваліфікований, в іншому – провів увесь матч на лаві запасних. Також Сергій провів у запасі дві гри збірної України у плей-оф відбору до Євро-2024 проти Боснії та Герцоговини та Ісландії.

Українець з'явився на полі при рахунку 1:2, Вестерло після цього пропустив два голи. Команда Сидорчука перемагала 2:0 у першому таймі, але втратила перевагу та поступилася.

Чемпіонат Бельгії, 33-й тур.

Мехелен – Вестерло – 3:2

Голи: Коббо, 56, Слімані, 66, Тагір, 90+3 (автогол) – Алькосер, 26, Вермант, 28

• Наразі Вестерло йде останнім з шести команд у таблиці.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах Сергій Сидорчук провів 24 поєдинки, забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 2,2 мільйони євро.
  • Раніше дисциплінарний комітет Бельгійського футбольного союзу виніс офіційний вердикт по скандальному матчу Вестерло – Генк, п'ять останніх хвилин якого команди догравали стоячи, перекочуючи м'яч один одному.