«За ним приємно дивитися»: колишній конкурент Супряги дав пораду форварду Динамо, відзначивши Сікана
![«За ним приємно дивитися»: колишній конкурент Супряги дав пораду форварду Динамо, відзначивши Сікана](https://sport-express.ua/img/news/UPL/Dynamo/supriaga_0713.webp)
Форвард ФК Минай Денис Устименко поділився думками про нападників київського Динамо та донецького Шахтаря Владислава Супрягу та Данила Сікана відповідно.
Денис Устименко ексклюзивно для «УФ» заявив, що вірить в те, що його колишній партнер по молодіжній збірній України Владислав Супряга ще зможе заграти на високому рівні, а за Динилом Сіканом йому приємно слідкувати.
«Супряга та Сікан? Будучи з ними в одній команді, для себе я визначив, що вони обоє на топовому рівні. Я їх дуже поважаю. Розумів, з ким веду конкуренцію. Вони на той час повністю виправдовували сподівання.
Зараз у Влада, я бачу, травми пішли. Він хороший гравець. В нього все буде гаразд. Якщо він змінить обстановку і там піде, то вдало перезавантажиться. А Сікан зараз на ходу. За ним приємно дивитися, як він розвивається», – сказав нападник.
- Устименко у нинішньому сезоні зіграв у 12 матчах за Минай та записав до свого активу чотири голи і один асист.
- Супряга цього сезону відіграв за Динамо шість поєдинків та відзначився однією результативною передачею.
- На рахунку Сікана десять точних ударів та чотири вирішальні передачі на партнерів з Шахтаря у 32-х зустрічах.