Олімпійська збірна України зіграла перший матч в історії: Ротань і Ко без шансів поступилися Японії

1025
2 голоси
Олімпійська збірна України у матчі з Японією U-23. Фото: Jiji
У понеділок, 25 березня, олімпійська збірна України провела свій перший матч в історії проти команди Японії U-23 (0:2). Результат матчу було забезпечено в другому таймі.

Олімпійська збірна України під керівництвом Руслана Ротаня в гостях поступилася Японії U-23 (0:2) у спарингу.

Перший гол господарі забили після стандарту. На 48-й хвилині після подачі з кутового було виконане скидання на дальню стійку, де м’яч у порожні ворота заніс Кейн Сато.

💣Дивіться відео першого голу у ворота збірної України у нашому телеграм-каналі

На 76-й хвилині поєдинку крапку поставив Сатосі Танака. Він підхопив м'яч після цілого ряду помилок нашої команди та з-меж штрафного майданчика вразив дальній кут воріт.

25 березня. 12:15. Фукуока. Стадіон «Кітакюсю»

Японія U-23 – Україна ОІ – 2:0

Голи: Сато, 48, Танака, 76

• Зазначимо, що на Іграх-2024 синьо-жовті зіграють в групі із Марокко, Аргентиною та ще однією азійською збірною, яка буде визначена після завершення кваліфікаційного турніру;