Пророцтво Реброва збулося: Вацко згадав розмову з тренером збірної України перед матчем проти боснійців

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
311
1 голос
Пророцтво Реброва збулося: Вацко згадав розмову з тренером збірної України перед матчем проти боснійців
Сергій Ребров. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст Віктор Вацко розповів про розмову з головним тренером збірної України Сергієм Ребровим після того, як стало зрозуміло, що синьо-жовтим грати з боснійцями.

Віктор Вацко повідомив, що Сергій Ребров до поєдинку з боснійцями знав, що поле у Зениці стане проблемою для наших хлопців.

«Ми розмовляли з Сергієм Ребровим. Ще до тієї гри з Боснією було дуже багато часу. І я навіть не пригадаю, чому ми цю тему зачепили, але я дуже добре запам'ятав ті слова Реброва: «Поле в Зениці буде дуже великою проблемою для нас». 

І коли тільки показали ближче цей газон, мені та розмова одразу згадалась. Тому що реально, поле - це жах», – сказав Вацко в ефірі своєї авторської програми на ютубі.

Нагадаємо, що збірна України переграла Боснію і Герцеговину (2:1) і тепер за вихід на Євро-2024 зіграє у поєдинку проти Ісландії.

  • Зустріч фінальної кваліфікації до Євро-2024 між збірними України та Ісландії буде зіграна 26 березня і розпочнеться о 21.45 за київським часом.
  • Якщо команда Сергія Реброва зможе пробитися на турнір, то потрапить до групи з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.
  • Чемпіонат Європи 2024-го року відбудеться в Німеччині з 14 червня по 14 липня.