Обійшлися двома словами: Ла Ліга прокоментувала голи Довбика і Яремчука у матчі збірної України

943
Довбик і Яремчук у штрафному Боснії, фото: Getty Images
Ла Ліга відреагувала на перформанс Романа Яремчука та Артема Довбика у матчі Боснія і Герцеговина – Україна (1:2), що відбувся у рамках півфіналу плей-оф кваліфікації до Євро-2024.

Пресслужба Ла Ліги прокоментувала вдалий виступ Романа Яремчука та Артема Довбика у поєдинку Боснія і Герцеговина – Україна (1:2) у півфіналі плей-оф відбору до Євро-2024.

⚽️Відео вирішального голу у виконанні зв'язки Яремчук-Довбик дивіться в нашому телеграм-каналі

Синьо-жовті програвали у рахунку до 85-ї хвилини, допоки Яремчук, який лише на 81-й хвилині вийшов на заміну, спочатку не зрівняв рахунок, а потім ще за три хвилини асистував Довбику на другий гол.

На офіційній сторінці Ла Ліги в інстаграмі було опубліковане фото двох гравців із наступним підписом: