Не тільки Селезньов: Шевченко відвідав українських воїнів на передовій
![Не тільки Селезньов: Шевченко відвідав українських воїнів на передовій](https://sport-express.ua/img/news/Football/sheva768.webp)
Очільник Української футбольної асоціації та амбасадор платформи UNITED24 Андрій Шевченко вирішив наслідувати приклад Євгена Селезньова, який їздив до українських бійців на Донеччині. Легенда світового футболу також відвідав наших бійців 13-ї бригади Національної гвардії України, але на куп'янсько-лиманському напрямі фронту.
Шевченко поспілкувався з військовими, зробив спільне фото з ними, а також підписав прапор України та футболки національної збірної.
Андрій Миколайович заявив, що підтримка ЗСУ є надзвичайно важливою.
«Немає нічого важливішого, ніж підтримувати наших військових. Захоплююсь їх мужністю, витримкою, непохитністю. Дякую кожному та кожній, хто захищає Україну!» – сказав Шевченко для United24.
Раніше ми писали, що Євген Селезньов розповів історію свого брата, який воює під Бахмутом.