Маркевич «показав зуби» Шахтарю: Карпати позбавили донеччан перемоги у матчі з дублем і пенальті

7294
7 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У п’ятницю, 15 березня, донецький Шахтар провів товариський матч із львівськими Карпатами (2:2). Лідер Першої ліги зумів не програти чинному чемпіону УПЛ.

Карпати розписали бойову нічию із Шахтарем (2:2) у контрольному поєдинку.

Рахунок у зустрічі вже на першій хвилині відкрили «леви» завдяки голу Яна Костенка (асист Ігора Невеса).

За «гірників» двічі до перерви відповів Лассіна Траоре на 13-й та 34-й хвилинах. Асистували йому Віктор Цуканов та Невертон.

На другий тайм Мирон Маркевич повністю змінив склад Карпат, що дало результат. На 76-й хвилині врятував зелено-білих від поразки новачок Аріельсон, який реалізував пенальті.

Футбол. Товариський матч

Карпати – Шахтар (2:2)

Голи: Костенко, 1, Аріельсон, 76 (пен.) – Траоре, 13, 34

• Нагадаємо, що Карпати посіли перше місце в групі А Першої ліги, набравши 45 очок у 18 іграх та боротимуться в групі підвищення у класі;
  • Перший офіційний матч у 2024 році львів’яни проведуть 23 березня вдома проти СК Полтава;
  • Шахтар посідає першу сходинку в таблиці УПЛ, набравши 43 очки після 19 матчів. Найближчий поєдинок підопічні Маріно Пушича зіграють 30 березня в гостях проти Оболоні.