«До гри казав, що забʼю»: Олійник поділився емоціями від переможного голу у матчі з Поліссям

152
Денис Олійник, фото: Google
Півзахисник ЛНЗ Денис Олійник, який став автором єдиного голу у матчі 19-го туру УПЛ проти Полісся (1:0), поділився емоціями від гри.

Денис Олійник розповів про перемогу над Поліссям (1:0). Півзахисник забив переможний гол на 90+3 хвилині.

«Враження дуже позитивні, кінцівка матчу така, вирвали таку перемогу, дуже задоволені, щасливі. Була позитивна енергетика, ми зробили правильні висновки після поразки з Кривбасом. Я вважаю, що сьогодні була рівна гра. Десь може трошки у другому таймі Полісся нас перегравало, але ми виграли.

Я сьогодні до гри казав, що забʼю. Я відчував це і налаштовував себе на те, щоб вийти та допомогти команді перемогти», – сказав Олійник в коментарі для УПЛ ТБ

• У ЛНЗ після перемоги має 23 бал та дев'яте місце у турнірній таблиці УПЛ.
  • ЛНЗ в наступному турі поміряється силами з Металістом 1925 у виїзній грі 8 березня. Матч розпочнеться о 15:30.