Павелко вийшов на свободу, а що там Запісоцький? Відомо, де зараз перебуває колишній генсек УАФ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
431
2 голоси
Павелко вийшов на свободу, а що там Запісоцький? Відомо, де зараз перебуває колишній генсек УАФ
Юрій Запісоцький. Фото: Google
Колишній генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький продовжує залишатися за ґратами СІЗО. На відміну від Андрія Павелка його апеляцію не задовольнили.

Сьогодні, 29 лютого, стало відомо, що колишній одіозний президент УАФ Андрій Павелко вийшов на свободу.

Підозрюваний у розкраданні коштів колишній президент Української асоціації футболу Андрій Павелко виграв апеляцію та домігся скасування арешту.

«29 лютого колегія суддів Львівського апеляційного суду, розглянувши апеляційну скаргу адвоката Павелка, скасувала рішення суду першої інстанції.

Попри заперечення прокурора, який наполягав на необхідності тримання під вартою, скасовано ухвалу про продовження арешту (до 16 березня 2024 року). Новий запобіжний захід не обрано», – йдеться в ухвалі, яку оприлюднили журналісти «УП».

Водночас колега Павелка Юрій Запісоцький свою апеляцію програв і залишається під вартою, тобто – за ґратами.

  • 2022 року президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та генеральний секретар асоціації Запісоцький отримали підозри про розкрадання коштів у провадженні про можливу корупцію ФФУ при будівництві футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році.
  • 13 липня 2023 року правоохоронці затримали генерального секретаря Української асоціації футболу Юрія Запісоцього з метою доставити в суд. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту.
X