Маркевич не залишив каменя на камені від суперника: Карпати знищили суперника з непристойним рахунком

21614
6 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У вівторок, 27 лютого, львівські Карпати розгромили Вільхівці (5:0) з Закарпатської області у товариському матчі в рамках навчально-тренувальних зборів.

Карпати Мирона Маркевича розібралися із Вільхівцями (5:0) у спарингу на зборах на Закарпатті.

За «левів» відзначалися Іґор Невес, Ян Костенко, Юрій Тлумак,  а також дубль оформив Амбросій Чачуа.

Карпати – Вільхівці – 5:0

Голи: Невес, Костенко, Чачуа (2), Тлумак.

Склад Карпат на перший тайм: Ільющенков, Полегенько, Козік, Бабогло, Булеза, Чачуа, Чех, Підлепенець, Шах, Костенко, Іґор Невес.

Склад Карпат на другий тайм: Ільющенков, Сухар, Векляк, Мизюк, Саків, Рябов, Клименко, Романюк, Тлумак, Фетько, Сидун.

• Зазначимо, що свій наступний товариський матч Карпати проведуть 1 березня проти тернопільської Ниви;
  • Зелено-білі посіли перше місце в групі А Першої ліги, набравши 45 очок у 18 матчах. Навесні команда боротиметься в групі підвищення у класі;
  • Базовою датою першої офіційної гри команди Маркевича у 2024 році є 23 березня. Львів’яни повинні у цей день вдома зустрітися проти СК Полтава;
  • Вільхівці пішли на зимову перерву в аматорському чемпіонаті України на шостій сходинці в турнірній таблиці групи А, набравши 16 очок у 11 поєдинках.