Шахтар зіграв матч УПЛ на потіху Динамо: клуб загубив лідерство за втраченими очками і залишився без зірки

353
Педріньо і Кирило Ковалець, фото: ФК Олександрія
У понеділок, 26 лютого, Олександрія у домашніх стінах розписала безгольову нічию із донецьким Шахтарем (0:0) у рамках 18-го туру чемпіонату України.

Олександрія та Шахтар поділили очки (0:0) у матчі 18-го туру УПЛ, який двічі переривався через повітряну тривогу. «Гірники» вже всьоме у сезоні втратили залікові бали.

Шахтар мав територіальну перевагу протягом майже усього матчу, однак створював замало реально гострих нагод біля воріт суперника. На 35-й хвилині зламався правий вінгер команди Олександр Зубков, якого замінив Мар'ян Швед.

В Олександрії найбільш реальний шанс на 59-й хвилині поєдинку мав Микола Михайленко, який приклався по воротах із дальньої дистанції. Донеччан врятувала реакція Дмитра Різника.

До фінального свистка головний тренер Шахтаря Маріно Пушич намагався впливати на гру замінами та навіть перейшов на гру у два нападники, випустивши на поле одночасно Данила Сікана та Лассіну Траоре. Проте нічого не допомогло команді забити такий бажаний гол.

26 лютого. 13:00. Олександрія. КСК «Ніка»

Олександрія – Шахтар – 0:0