«Ваше ім’я назавжди вписане золотими літерами в історію»: Суркіс звернувся до легенди Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
190
1 голос
«Ваше ім’я назавжди вписане золотими літерами в історію»: Суркіс звернувся до легенди Динамо
Анатолій Дем’яненко. Фото: Google
Президент київського Динамо Ігор Суркіс з днем народження Анатолія Дем’яненко, якому сьогодні виповнилося 65 років, та побажав усього найкращого.

Сьогодні 65-річний ювілей святкує знаменитий колишній гравець Динамо 80-х та екстренер київської команди Анатолій Дем’яненко.

Ігор Суркіс відзначив внесок ювіляра в історію столичного гранда.

«Ваше ім’я назавжди вписане золотими літерами в історію київського Динамо, з ним пов’язана ціла епоха нашого футболу, а Ваш внесок у добірку славетних перемог неможливо переоцінити. 

Список Ваших досягнень та трофеїв, які Ви здобули із Динамо за 10 років виступів у складі «біло синіх», дійсно, вражає».

Президент Динамо розповів, за які якості Анатолій Васильович отримав капітанську пов’язку.

«Завдяки вашим людським якостям, високим моральним цінностям та прагненню до найвищих результатів ви були справжнім лідером команди, а завдяки авторитету та повазі серед партнерів – її капітаном. Своєю неймовірною грою ви здобули не лише любов та визнання уболівальників, а й звання найкращого футболіста СРСР 1985 року».

Згадав Ігор Михайлович також про досягнення столичного гранду з Дем’яненком, як тренером.

«Після закінчення футбольної кар’єри Ви продовжили самовіддано присвячувати своє життя футболу, перейшовши на тренерську ниву. 

І на ній Ви теж досягли успіху. Під Вашим керівництвом київське Динамо здобуло титул чемпіона України, двічі виграло Кубок та Суперкубок України».

В завершення власник Динамо побажав ювіляру усього найкращого та мирного життя в Україні.

«У цей святковий день від усього серця бажаю Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, щастя, злагоди, добробуту, здійснення мрій, успіхів у всіх справах та, звичайно ж, мирного життя у вільній та незалежній Україні», – наводить слова Суркіса-молодшого пресслужба Динамо.

  • Усього в складі Динамо Дем’яненко провів 441 поєдинок – це четвертий показник в історії клубу. Більше за Дем’яненка за киян грали лише Олег Гусєв (443), Олег Блохін (585) та Олександр Шовковський (637).
  • Разом з киянами він завоював шість чемпіонств (одне з них – України), чотири Кубки СРСР і Кубок володарів кубків УЄФА (1986). 
  • За всю свою кар'єру Дем’яненко дев’ять разів входив до списку 33 найкращих футболістів СРСР, причому в семи з них займав перше місце у своїй номінації (лівого захисника). 
  • У 1985-му Дем’яненко взагалі був визнаний найкращим футболістом року в Союзі.
X