Динамо завершило збір в Туреччині: Буяльський і Волошин принесли киянам перемогу над екскомандою Вернидуба

482
Віталій Буяльський. Фото: Google
Сьогодні, 17 лютого, київське Динамо провело десяту товариську гру на передсезонному зборі в Туреччині. Команда Олександра Шовковського обіграла Шериф з Молдови – 2:0.

У суботу, 17 лютого, київське Динамо зіграло проти тираспольського Шерифа у заключному спарингу перед поновленням другої частини сезону УПЛ.

У перші половині гри кияни діяли гостріше суперника, проте забити жодна команда так і не змогла.

Але у другому таймі кияни вийшли вперед. Ванат перехопив на лівому фланзі штрафного передачу захисника назад, після чого обіграв Сілича й покотив під порожні на другий темп для Буяльського.

На 80-й хвилині Динамо зміцнило свою перевагу. Передачу Вівчаренка з лівого флангу в центрі штрафного Буяльський відкинув на Волошина, а той пробив під поперечину.

• Динамо – Шериф – 2:0

Нагадаємо, що на зимову перерву Динамо пішло, маючи в активі 28 очок, які дозволяють біло-синім посідати п'яту позицію в турнірній таблиці УПЛ.

• Друга частина сезону для киян розпочнеться грою проти Металіста. Матч заплановано на 25 лютого. Початок гри о 15:30.
  • Шериф до початку повномасштабної війни тренував та виводив до групового етапу Ліги чемпіонів Юрій Вернидуб, який зараз очолює Кривбас.