Хет-трик Довбика і гол Циганкова: українці рознесли Севілью і вивели Жирону в лідери Ла Ліги

1945
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Getty Images
У неділю, 21 січня, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома розгромила Севілью (5:1) в рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії. Українці стали авторами чотирьох голів своєї команди.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика обіграла Севілью (5:1) у 21-му турі Ла Ліги.

• Нападник Довбик провів на полі 73 хвилини та забив три голи;
  • Вінгер Циганков відіграв 66 хвилин та відзначився одним забитим м’ячем.

⚽️Відео усіх голів українців дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у матчі відкрила Севілья, коли на десятій хвилині із паса Адрія Педроси забив Ісаак Ромеро.

Протягом наступних дев’яти хвилин тричі відзначився Довбик. На 13-й хвилині він точним ударом головою вразив ворота суперника із навісу Савіо, на 15-й замкнув передачу із флангу від Порту, а на 19-й підхопив м’яч після пасу Яна Коуту та у ближній кут прошив кіпера.

На 56-й хвилині ще один м'яч у ворота Севільї відправив Циганков, який отримав пас від Савіо перед воротами суперника та влучним ударом переправив м’яч у сітку.

Крапку у матчі поставив гол Крістіана Стуані, який був забитий із передачі Мігеля Гутьєрреса на 89-й хвилині поєдинку.

• Циганков отримав від WhoScored 7,7/10 за свою гру, Sofascore оцінив його виступ на 7,4/10;
  • Довбику WhoScored поставив 9,7/10, а Sofascore оцінив його гру на 9,2/10.

Жирона – Севілья – 5:1

Голи: Довбик, 13, 15, 19, Циганков, 56, Стуані, 89 – Ромеро, 10

• Жирона вийшла на перше місце у таблиці Ла Ліги. В активі команди 52 очка;
  • Довбик у цьому сезоні у 22 матчах за Жирону відзначився 14 голами та шістьма асистами;
  • В активі Циганкова чотири голи та три асисти у 19 зустрічах;
  • Наступна гра в команди запланована на 24 січня. Каталонці в гостях протистоятимуть Мальорці в 1/4 фіналу Кубка Іспанії.