Довбик оформив хет-трик у ворота Севільї за шість хвилин: відео феєрії форварда Жирони

1244
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Український форвард Жирони Артем Довбик відзначився хет-триком у ворота Севільї у домашньому поєдинку 21-го туру чемпіонату Іспанії. Йому вистачило шести хвилин.

У неділю, 21 січня, нападник Жирони Артем Довбик тричі забив у ворота Севільї у матчі 21-го туру Ла Ліги.

⚽️Відео усіх голів Довбика дивіться у нашому телеграм-каналі

Українець, як і його земляк та партнер вінгер Віктор Циганков, вийшов на поле у стартовому складі.

Рахунок у матчі відкрили гості, коли із паса Адрія Педроса на десятій хвилині забив Ісаак Ромеро.

Однак протягом наступних дев’яти хвилин тричі відзначився Довбик. На 13-й хвилині йому асистував Савіо, на 15-й Порту, а на 19-й Ян Коуту.

Циганков також забив свій гол у другому таймі, а матч завершився перемогою Жирони з рахунком 5:1.

Таким чином, Довбик в цьому сезоні у 22 матчах за Жирону відзначився 14 голами та шістьма асистами. Він розділяє першу сходинку у рейтингу бомбардирів Ла Ліги із хавбеком Реалу Джудом Беллінгемом.