Шикарні асисти Довбика і Циганкова не допомогли: Жирона на останній хвилині втратила перемогу над Алавесом

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
606
2 голоси
Артем Довбик і Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Сьогодні, 10 травня, у 35-му турі чемпіонату Іспанії каталонська Жирона на виїзді зіграла внічию з Алавесом (2:2). Артем Довбик та Віктор Циганков відзначились результативними діями.

Матч розпочався без розвідки. Вже на 4-й хвилині Циганков блискуче виконав кутовий, знайшовши голову Гарсії – 1:0 на користь Жирони.

Але на 12-й хвилині Алавес, зусиллями Гуріді, відігрався. Проте раділи господарі поля недовго. Під кінець першого тайму Артем Довбик шикарною передачею п’яткою віддав на Ерреру, а той не схибив.

👉Дивитись відео асистів Циганкова і Довбика👈

Жирона не зуміла втримати перемогу і пропустила від того ж таки Гуріді на останній хвилині компенсованого часу. Зазначимо, що Циганкова замінили на 73-й хвилині гри.

Ла Ліга, 35-й тур

Алавес – Жирона – 2:2

Голи: Гуріді, 12, 90+9 – Гарсія, 4, Еррера, 44.

• Жирона після 35-ти зіграних матчів у Ла Лізі посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії з 75-ма очками в активі.
  • У наступному турі каталонці зіграють проти Вільярреала. Гра запланована на 14 травня.
  • У нинішньому сезоні Довбик зіграв за Жирону 36 матчів у всіх офіційних турнірах, забив 20 голів та віддав вісім результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює українця в 30 мільйонів євро.
  • Циганков у цьому сезоні провів за Жирону 31 матч, у яких забив шість голів та оформив п’ять асистів.
  • Transfermarkt оцінює вінгера в 28 мільйонів євро.