Жирона почала грати на статистику Довбика: українець пробив два пенальті і не забив один – як завершився матч

1446
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Getty Images
У суботу, 27 квітня, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика в гостях впевнено обіграла Лас-Пальмас (2:0) у рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика здолала Лас-Пальмас (2:0) у 33-му турі Ла Ліги.

На восьмій хвилині господарі змарнували чудовий шанс вийти вперед, не реалізувавши пенальті.

На 26-й хвилині відзначитися з пенальті шанс отримала вже Жирона. Довбик, який підійшов до м’яча, також схибив, але, на щастя для гостей, снаряд у ворота після сейву голкіпера все ж заніс Давід Лопес.

⚽️ Відео нереалізованого пенальті Довбиком та добивання Лопеса дивіться у нашому телеграм-каналі

Український форвард почав нервувати, що призвело до отримання «гірчичника» за удар ліктем суперника.

На 57-й хвилині Жирона отримала другий пенальті на свою користь. Команда довірилася Довбику, і на цей раз він не підвів.

⚽️ Відео голу Довбика з пенальті дивіться за посиланням

На 70-й хвилині Довбика замінили, і водночас на заміну вийшов Циганков, який допоміг Жироні довести гру до логічної перемоги.

• WhoScored оцінив гру Довбика на 6,5/10, а Циганков отримав – 6,1/10;
  • Sofascore поставив Довбику 6,2/10, а Циганкову – 6,6/10.

Футбол. Ла Ліга. 33-й тур

Лас-Пальмас – Жирона – 0:2

Голи: Лопес, 26, Довбик, 57

Нереалізовані пенальті: Рамірес, 8 – Довбик, 26

• Жирона вирвалася на друге місце у таблиці Ла Ліги, набравши 71 очко;
  • Довбик в цьому сезоні провів за команду 34 матчі, у яких забив 19 голів та віддав сім результативних передач. Українець із 19 точними пострілами лідирує у бомбардирських перегонах Ла Ліги, випереджаючи хавбека Реалу Джуда Беллінгема на два голи;