«Дуже радий, що вони з'явилися у моєму житті»: Мельниченко з Жирони розповів про Довбика та Циганкова

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
1116
0 голосів
«Дуже радий, що вони з'явилися у моєму житті»: Мельниченко з Жирони розповів про Довбика та Циганкова
Артем Довбик, Дмитро Мельниченко, Віктор Циганков, фото: Google
19-річний гравець Жирони Дмитро Мельниченко, який зараз виступає за резервну команду каталонського клубу, висловився про лідерів команди Віктора Циганкова та Артема Довбика.

Дмитро Мельниченко розповів, що бере приклад з Віктора Циганкова та Артема Довбика. 19-річний українець виступає за резервну команду Жирони.

«Якщо чесно, я в першу чергу думав, що вони трошки зіркові, але це максимально прості хлопці, з якими дуже приємно спілкуватися. Я знаю, що я завжди до них можу звернутися за допомогою, вони мені завжди допоможуть. Я дуже радий, що вони з'явилися у моєму житті. 

Я беру приклад з них, і сподіваюся, що можливо я колись хоч трошки, але зможу наблизитися до того, чого досягли вони», – сказав Мельниченко в коментарі ютуб-каналу Трендец.

  • Жирона офіційно оголосила про перехід 19-річного центрального півзахисника бузівської Ниви Дмитра Мельниченка влітку 2023 року.
  • Довбик раніше розповів, що Мічел говорить гравцям Жирони, що вони повинні боротися за перше місце у Ла Лізі. На інтерв'ю Мічел називає менше амбітні цілі для команди.
  • Жирона посідає другу сходинку в таблиці Ла Ліги, маючи в активі 56 очок. З лідером першості Реалом, який випереджає команду Довбика на два очки, вона зіграє 10 лютого.