Російський слід у слідстві над Павелком знайшовся: джерело розкрило неочікувані деталі справи президента УАФ

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
2369
0 голосів
Російський слід у слідстві над Павелком знайшовся: джерело розкрило неочікувані деталі справи президента УАФ
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Прокурор у справі президента УАФ Андрія Павелка повідомив, що застава у майже 10 мільйонів, яку внесли за очільника федерації в кінці минулого року, має російське походження.

Стали відомі несподівані деталі справи президента УАФ Андрія Павелка. Зазначається, що майже 10 мільйонів гривень, які внесли за очільника асоціації в грудні 2022 року, мають походження з росії.

15 грудня 2022 року заставу за Павелка в розмірі 9,88 мільйонів гривень «випадково» сплатив полтавський адвокат Святослав Болінський. Втім, згодом Болінський через суд зажадав повернути кошти.

У відповідь на дане клопотання 4 серпня 2023 року слідчий суддя дав слідству доручення перевірити походження коштів та з’ясувати, чи легально Болінський заробив ці гроші.

З’ясувалося, що кошти (9,88 мільйонів гривень), які Болінський вніс, як заставу за Павелка мають походження з росії! Більше того, ці кошти були предметом вчинення злочинів в іншому кримінальному провадженні.

Слідство також встановило зв'язок між Болінським і адвокатом Бойком, який наразі представляє інтереси Андрія Павелка у суді. 

З'ясували, що Болінський був підзахисним адвоката Бойка у кримінальному провадженні стосовно декількох осіб, які були підозрювані за обставинами вчинення кримінальних правопорушень за такими статтями Кримінального кодексу:

  • ст. 111 (державна зрада),
  • та ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Адвокат Бойко у відповідь на це заявив, що не знає того, хто вніс майже 10 мільйонів гривень застави, зазначає Footballhub.

  • Заставу в листопаді 2022 року внесла також ТОВ «УАФ Маркетинг», яка є одним із структурних підрозділів асоціації.
  • Над президентом УАФ ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на побудову заводу з виготовлення штучних полів.
  • Починаючи з лютого 2023 року, функціонер був відсторонений від своєї посади на час слідства.
  • У червні суддя Шевченківського районного суду міста Львова відправив Павелка до СІЗО.
X