Полісся вийшло в 1/8 Кубка України: житомирський клуб впевнено розібрався з представником Першої ліги

372
Гравці житомирського клубу. Фото: Полісся
Житомирське Полісся здобуло впевнену виїзну перемогу над Агробізнесом та вийшло до 1/8 розіграшу Кубка України. Один з голів «привіз» воротар волочиського клубу.

Другий поєдинок 1/16 фіналу Кубка України відбувся у Волочиську. Місцевий Агробізнес, що виступає у Першій лізі, приймав представника УПЛ – житомирське Полісся.

Житомиряни без особливих проблем здолали свого суперника, забивши по голу у кожному з таймів. Спочатку Денис Янаков відзначився на 38-й хвилині матчу, а під занавіс поєдинку Пилип Будківський скористався помилкою воротаря Агробізнеса Андрія Поповича та встановив остаточний рахунок на табло.

Кубок України

1/16 фіналу

Агробізнес – Полісся – 0:2

Голи: Янаков, 38, Будківський, 82.

• Команди, що посіли 1-8 місця у минулому сезоні УПЛ, почнуть свій шлях у турнірі з 1/8 фіналу.
  • Востаннє до цього сезону Кубок України було розіграно у кампанії 2020/2021. У фіналі київське Динамо перемогло Зорю з рахунком 1:0.
  • Сезон 2021/22 було перервано на стадії 1/4 фіналу через повномасштабну війну.
  • Кияни разом з донецьким Шахтарем утримують першість за кількістю виграних Кубків України – 13.
  • Окрім Динамо та Шахтаря, володарями кубка були Чорноморець (1992, 1993-1994), Ворскла (2008-2009) та Таврія (2009-2010).