Платна підписка та нові клуби: телепул УПЛ може зазнати змін

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
302
0 голосів
Платна підписка та нові клуби: телепул УПЛ може зазнати змін
Логотип УПЛ. Фото: УПЛ
Представники більшості клубів української Прем’єр-ліги хочуть втілити в життя ідею показу матчів за системою pay-per-view. Також три українські клуби можуть приєднатись до телепулу.

Одинадцять клубів-учасників єдиного телепулу УПЛ вирішили змінити платну модель, повідомляє телеграм-канал KDK.

Тепер представники клубів знову хочуть повернутись до початкової ідеї pay-per-view – коли за трансляції змушені будуть платити глядачі напряму. Тобто ОТТ-платформи не будуть платити за телеправа, зроблять окремий від загальної підписки на платформу розділ УПЛ, за який глядачу потрібно буде доплачувати, і будуть отримувати свій дохід у вигляді комісії (до 30%).

За інформацією джерела, така ж платна система планується і на YouTube-каналах, де трансляції будуть доступні за системою спонсорства (оплати).

Також джерело зазначає, що Динамо, Дніпро-1 та Зоря розглядають варіант з приєднанням до телепулу УПЛ вже цього року. Оточення неофіційного власника дніпрян Ігоря Коломойського вже не підозрює, що це проєкт Шахтаря.

  • В планах є різні пакети – місячна підписка, на сезон і на одну гру. Один-два матчі в турі будуть транслюватись у відкритому доступі (безкоштовно).
X