Переможний камбек Зінченка: українець зіграв вперше за чотири місяці та допоміг Арсеналу здолати Крістал Пелес

774
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
В понеділок, 21 серпня, лондонський Арсенал українського захисника Олександра Зінченка в гостях здолав Крістал Пелес (1:0) в рамках другого туру АПЛ.

Лондонський Арсенал обіграв Крістал Пелес в другому турі Прем’єр-ліги із рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі забив Мартін Едегор на 53-й хвилині завдяки чітко реалізованому пенальті. Покарання було призначено за фол голкіпера на супернику в межах своїх володінь.

Ускладнив життя «канонірам» Такехіро Томіясу, який був вилучений на 67-й хвилині через друге попередження. Цікаво, що перший «гірчичник» він отримав на 60-й хвилині.

26-річний Олександр Зінченко вийшов на поле на 89-й хвилині матчу та допоміг своїй команді втримати мінімальну перевагу.

Зазначимо, що ця гра стала першою для захисника із 7 травня. Весь цей час він відновлювався від травми литкового м’яза.

Таким чином, 1:0. Арсенал здобув другу перемогу поспіль в сезоні. Крістал Пелес залишається із трьома пунктами в активі.