Коноплянка провів другий офіційний матч за Клуж: команда українця здобула перемогу у дербі з сімома голами

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1159
Євген Коноплянка (четвертий зліва). Фото: ЧФР Клуж
В дербі Клужа ЧФР Євгена Коноплянки здобув вольову перемогу над командою Універсітатя з рахунком 4:3. Втім, всі голи були забиті до того, як українець на 86 хвилині з’явився на полі.

В шостому турі чемпіонату Румунії Універсітатя з Клужа приймала своїх земляків з ЧФР, за який виступає український вінгер Євген Коноплянка.

Перший тайм був за господарями. На десятій хвилині Стойка відкрив рахунок, а за майже півгодини закріпив перевагу своєї команди та оформив дубль. Втім, вже в доданий до першого тайму час Отеле відіграв один гол для ЧФР.

В другому таймі гості зуміли переломити хід гри та схилити шальку терезів на свій бік. Універсітатя на 78 хвилині зусиллями Ністора з пенальті зрівняла рахунок, але нічия в матчі трималася лише чотири хвилини. Хефте своїм голом знову вивів ЧФР вперед.

Саме через чотири хвилини після голу іспанця на полі з’явився Євген Коноплянка, який за цей період часу нічим відзначитися не встиг. Втім, це не завадило ЧФР перемогти в дербі з хокейним рахунком 4:3

Футбол. Румунія. Ліга 1.

Універсітатя (Клуж) – ЧФР Клуж – 3:4

Голи: Стойка 10, 38, Ністор 78 (пенальті) – Отеле 45+3, Авуну 56, Аєті 68, Хефте 82

• Дербі стало для Коноплянки другим матчем у складі ЧФР.
  • Раніше він отримав 16 хвилин у матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Адани Демірспор (1:2).
  • Після п’яти матчів ЧФР з десятьма очками – четвертий.
  • Наступний матч команда з Клужа проведе 26 серпня вдома проти Ботошані.