Довбик зіграв проти Ювентуса: гольова тиша Артема в Ромі продовжується – результат матчу Серії А

675
Артем Довбик. Google
У центральному поєдинку третього туру італійської Серії А туринський Ювентус та римська Рома сильнішого не виявили та розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).

Спроба номер три і – знову в молоко. Мова про Артема Довбика, який ніяк не може відкрити лік голам в італійській Серії А. От і у ворота Ювентусу українцеві забити не вдалося.

Якщо говорити про перший тайм, то обидві команди діяли максимально обережно і усе, на що спромоглися, так це завдати по одному удару у площину воріт.

По перерві на полі у Турині було те саме – класика катеначо. Тому й завершилася гра між «старою синьйорою» та «вовками» закономірними нулями.

Довбик провів на полі 82 хвилини, після чого його замінив узбецький нападник Ельдор Шомуродов.

Італія. Серія А

3-й тур

Ювентус – Рома 0:0 (0:0)

• У наступному турі команда Тьяго Мотти на виїзді зіграє проти Емполі. Поєдинок заплановано на 15 вересня. Початок гри о 16:00 за київським часом.
  • Рома в турі номер чотири на виїзді зіграє проти Дженоа і ця гра стане українським дербі у Серії А між Артемом Довбиком та Русланом Малиновським. Матч у Генуї відбудеться 15 вересня і розпочнеться о 16:00.
  • Артем має контракт з Ромою до 30 червня 2029 року.
  • Transfermarkt оцінює українського нападника у 35 млн євро.