Малиновський невдало повернувся у Дженоа: українець отримав травму і зворотну заміну – результат матчу Серії А

77
Руслан Малиновський. Фото: Google
У суботу, 30 березня, було зіграно поєдинок 30-го туру італійської Серії А між Дженоа, за яку виступає Руслан Малиновський, та Фрозіноне. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.
  • Руслан Малиновський розпочав цю гру на лаві для запасних, але вийшов на другий тайм.
  • У 13-му турі Серії А Фрозіноне обіграв Дженоа (2:1). У тому поєдинку єдиний гол «грифонів» забив українець хавбек.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі та за малої кількості небезпечних моментів, але в одному з епізодів захисник гостей сфолив у власному карному майданчику. Арбітр призначив пенальті, яке точним ударом реалізував Гудмундссон.

Нагадаємо, що саме цей нападник забив єдиний гол у ворота Андрія Луніна в рамках фінального поєдинку плей-оф відбору до Євро-2024, коли синьо-жовті обіграли ісландців (2:1).

Проте господарі поля не довго вели в рахунку – на 36-й хвилині гри Рейніер відзначився результативним ударом.

Друга половина поєдинку пройшла без дійсно небезпечних моментів, тому не варто дивуватися, що рахунок залишився без змін.

Відзначимо, що на 61-й хвилині не зміг продовжити зустріч Малиновський – українець отримав травму та був замінений.

Серія А, 30-й тур

Дженоа – Фрозіноне – 1:1

Голи: Гудмундссон, 30 (пен.) – Рейніер, 36

• Після сьогоднішньої зустрічі команда нашого співвітчизника має в активі 35 очок та посідає 12-те місце у турнірній таблиці Серії А. Фрозіноне з 25-ма балами знаходиться на 18-й позиції.
  • У наступному турі Дженоа на виїзді зіграє з Вероною. Гру заплановано на 7 квітня. Фрозіноне того ж дня на власній арені зустрінеться з Болоньєю.
  • Малиновський у нинішньому сезоні провів за Дженоа 28 поєдинків в усіх офіційних турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського півзахисника в десять мільйонів євро.