Дженоа відібрала очки у Ювентуса, зігравши внічию: Малиновський провів на полі 20 хвилин

70
Руслан Малиновський, фото: Дженоа
У неділю, 17 березня, відбувся матч 29-го туру італійської Серії А, в якому зустрілися Ювентус та Дженоа. Руслан Малиновський не вийшов у стартовому складі команди.

Український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський залишився в запасі на матч із Ювентусом у 29-му турі Серії А.

Українець у минулому поєдинку проти Монци також опинився на лаві запасних та вийшов на заміну у другому таймі. Тоді його команда зуміла відіграти відставання у два голи, але пропустила третій м’яч, поступившись у підсумку 2:3.

У матчі з Юве Малиновського випустили на поле на 70-й хвилині гри замість Альберта Гудмундссона. Руслан не встиг відзначитися результативними діями.

Команди не забили жодного голу, у компенсований час форвард Юве Душан Влахович отримав другу жовту картку за неспортивну поведінку. Дженоа вдалося відібрати очки у Ювентуса.

Серія А. 29-й тур.

Ювентус – Дженоа – 0:0

• «Грифони» посідають 12-ту сходинку у таблиці, маючи в активі 34 очки. В наступному матчі Дженоа зіграє вдома з Фрозіноне 30 березня.
  • Малиновський у цьому сезоні провів 27 матчів, у яких забив три голи та оформив два асисти.
  • Руслан раніше увійшов до складу збірної України на матч проти Боснії та Герцоговини.