Інтер Маямі Кривцова вийшов до чвертьфіналу Кубка ліг: команду врятувала гольова феєрія Мессі

419
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Дубль Ліонеля Мессі врятував Інтер Маямі, який також представляє український центрбек Сергій Кривцов, від вильоту з Кубка ліг в матчі 1/8 фіналу з Далласом.

В ніч проти 7 серпня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка ліг, в якому Інтер Майямі українського центрального захисника Сергія Кривцова зіграв на виїзді проти Далласу.

Для команди з Флориди початок матчу складався добре: вже на шостій хвилині Ліонель Мессі з передачі Жорді Альби відкрив рахунок.

Втім, під кінцівку першої половини Інтер Маямі пропустив двічі, а на 63 хвилині рахунок вже складав 3:1 на користь Далласу.

Вже через дві хвилини «чаплі» скоротили відставання, але ще за три хвилини суперник також відповів голом.

Все вирішилося в ендшпілі матчу, де спочатку автогол гравця Далласу, а потім гол Мессі, який став другим у цій зустрічі, перевели гру в серію пенальті.

Власне, аргентинець та ще одна ексзірка Барселони – півзахисник Серхіо Бускетс свої удари реалізували, а в складі Далласу був неточний удар від Помикала, якій і гарантував Інтер Маямі вихід до чвертьфіналу Кубка ліг.

Хоч Кривцов провів на полі увесь матч, не можна сказати, що він був для нього вдалим: авторитетний портал Fotmob оцінив гру українського центрбека в оцінку 5.5 за десятибальною шкалою. Це третій з кінця показник гравців Інтер Маямі.

Футбол. Кубок ліг (Північна Америка). 1/8 фіналу.

Даллас – Інтер Маямі – 4:4 (4:5 пен.)

Голи: Кіньон 37, Камунго 45, Веласко 63, Тейлор 68 (автогол) – Мессі 6, 85, Кремаші 65, Фарфан 80 (автогол).

• У чемпіонаті Інтер Маямі посідає останнє місце групи східної конференції, хоч і зберігає примарні шанси на вихід до плей-оф.
  • Суперник «чапель» у чвертьфіналі Кубка ліг визначиться 8 серпня о 05:00 за київським часом в матчі між Шарлотт та Г’юстон Динамо.