Головний тренер Динамо очолить збірну України: кандидатуру наставника вже погодили в Комітеті УАФ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
758
0 голосів
Головний тренер Динамо очолить збірну України: кандидатуру наставника вже погодили в Комітеті УАФ
Володимир Пятенко. Фото: Google
Комітет жіночого футболу УАФ рекомендував Виконавчому комітету організації затвердити на посаді головного тренера національної жіночої збірної України Володимира Пятенка.

Головний тренер жіночої збірної України, іспанець Луїс Кортес, звернувся з листом до УАФ, в якому висловив побажання завершити роботу з командою. 

«31 серпня 2023 року я вирішив завершити мій контракт з Українською асоціацією футболу. Я пішов із болем, що не міг грати домашні матчі в Україні.

Перш за все хочемо, щоб ситуація в Україні покращилася і якомога швидше вирішилася на благо українського народу!», — з поміж іншого написав у листі Луїса Кортеса. 

В УАФ у свою чергу вже подякували іспанському спеціалісту за плідну роботу. І сьогодні ж, 9 серпня, після засідання Комітету жіночого футболу УАФ рекомендував Виконавчому комітету УАФ затвердити на посаді нового головного тренера національної жіночої збірної України Володимира Пятенка. Інформує пресслужба відомства.

  • Луїс Кортес очолив збірну України 17 листопада 2021 року.
  • В послужному списку іспанського фахівця також є досвід роботи на клубному рівні.  Він тренував іспанські жіночі команди Барселони, Льєйди та Балагер, а також жіночі збірні Каталонії різних вікових категорій.  
  • Володимир Пятенко за час своєї тренерської діяльності тренував донецький Металург, київську Оболонь-Бровар, вірменський Бананц та білоруський клуб Крумкачи.
  • Роботу у збірній України 48-річний спеціаліст, скоріш за все поєднуватиме з працею в структурі київського Динамо, де Пятенко є головним тренером жіночої команди. 
X