Головний тренер Бенфіки натякнув на можливий дебют Трубіна: наставник оцінив шанси українця

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
168
0 голосів
Головний тренер Бенфіки натякнув на можливий дебют Трубіна: наставник оцінив шанси українця
Анатолій Трубін, фото: ФК Бенфіка
Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт прокоментував ситуацію двох новачків чемпіонів Португалії – форварда Артура Кабрала та воротаря Анатолія Трубіна.

В першому турі чемпіонату Португалії Бенфіка програла Боавішті (2:3). Анатолій Трубін і Артур Кабрал не потрапили в заявку на матч. З огляду на не зовсім впевнену гру конкурента українця Одіссеаса Влаходімоса почалися розмови про можливий вихід Трубіна. Наставник Бенфіки Роджер Шмідт відреагував на питання.

«Я не збираюся оголошувати стартову «одинадцятку». У минулій грі для Трубіна і Кабрала було зарано [виходити]. Зараз пройшов тиждень. Вони є кращими, більше зв'язані з колегами. Це інша ситуація. Артур дуже добре тренується».

Наставник червоних додав, що він гравці не проходили збори з командою, тому можуть відчувати деякі труднощі з адаптацією.

«Це завжди виклик, коли ти приїжджаєш без передсезонної підготовки. Зараз ситуація інша. Мені потрібно прийняти рішення та знайти найкращий момент. Це не може бути занадто рано, але й не занадто пізно», – наводить слова німецького тренера видання O Jogo.

  • Контракт Трубіна з Бенфікою розрахований до 2028 року.
  • В наступному турі «орли» вдома 19 серпня зіграють з Ештрелою (початок – о 21:30 за Києвом).
X