Гол Піхальонка не допоміг: Дніпро-1 сенсаційно поступився новачку УПЛ Оболоні

317
Дніпро-1 проти Оболоні. Фото: УПЛ
У рамках четвертого туру чемпіонату України Дніпро-1 зустрічався з Оболонню. Поєдинок завершився перемогою київської команди над підопічними Олександра Кучера з рахунком 2:1.

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» Дніпро-1 грав проти Оболоні. Підопічні Олександра Кучера жвавіше розпочали поєдинок і на 16-й хвилині матчу Піхальонок вивів Дніпро-1 вперед завдяки точному удару з пенальті, призначеному за фол на Рубчинському.

Перша половина поєдинку завершилась з мінімальною перевагою Дніпра-1.

Зазначимо, що один з операторів втратив свідомість на телевізійній вишці через спеку.

Статистика першого тайму (усі критерії на користь дніпрян) :

• володіння м’яче: 53% на 47%
  • удари по воротам: 3 проти 1
  • удари у отвір воріт: 1 на 1

Старт другого тайму шокував підопічних Кучера – на 46-й хвилині гри Оболонь зрівняла рахунок. Результативний удар на рахунку Таранухи.

Обидві команди намагалися вирвати перемогу, але більше пощастило киянам. На 83-й хвилині гри Краснопір приніс Оболоні перемогу над Дніпром-1 – 2:1.

• Далі на Дніпро-1 чекає перший поєдинок плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій проти Спартака Трнава 23 серпня.
  • Київський клуб зіграє у четвертому раунді Кубка України проти Звягеля. Зустріч призначена на 23 серпня.
  • У наступному турі УПЛ підопічні Кучера зустрінуться з Рухом. Гру заплановано на 27 серпня.
  • Оболонь у чемпіонаті України зіграє 28 серпня. Суперник – Кривбас.