Кривбас зіграв перший матч проти Вікторії у Лізі Європи: чи змогла команда Вернидуба здобути перемогу

312
Кривбас – Вікторія Плзень. Фото: Google
Сьогодні, 8 серпня, відбувся перший матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи, у якому зіграли криворізький Кривбас та Вікторія Плзень. Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь суперника команди Юрія Вернидуба.
  • Досі Кривбас та Вікторія зустрічалися лише під час міжсезонних зборів ((у січні 2023-го на зимових зборах чехи розгромили криворіжців з рахунком 3:0).
  • Гра у Кошице стала першим офіційним поєдинком між суперниками.
  • Минулого євросезону Вікторія дійшла до чвертьфіналу Ліги конференцій.

У першому таймі більше м’ячом володіли чехи, але українці грали небезпечніше. На 20-й хвилині зустрічі активність команди Юрія Вернидуба принесла результат. Дібанго з лівого флангу виконав подачу до зони перед воротарським, де Прінс пробив у дотик.

▶️ Відео голів матчу Кривбас – Вікторія Плзень дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Старт другої половини зустрічі видався невдалим для Кривбасу. Адже на 48-й хвилині матчу Твердохліб втратив м'яч на лівому фланзі оборони, після чого Панош зробив ривок у центр і потужно пробив, зрівнявши рахунок.

На цьому погані новини для української команди не закінчилися, адже через 20 хвилин Вашулін вивів чехів вперед.

Ліга Європи, третій раунд кваліфікації

Кривбас – Вікторія Плзень – 1:2

Голи: Прінс, 20 – Панош, 48, Вашулін, 69

• Матч-відповідь між цими командами пройде 15 серпня в Чехії.
  • Переможець цієї пари вийде до Q4 Ліги Європи, де зіграє проти шотландської команди Хартс.
  • Команда, яка програє, перейде до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, в якому зустрінеться з іспанським клубом Бетіс.